kONTAKTNÍ FOrMULÁŘ
Vyplnění formuláře je nezávazné. Při popisu buďte co nejkonkrétnější a nahrajte příklady tetování / foto nápadů pro přesnější odhad ceny, lepší pochopení vaši představy a vytvoření budoucího návrhu.
Přiložit foto
DŮLEŽITÉ informace

Návrh tetování
Nabídneme vám individuální návrh podle vašich představ, proto Vás žádáme o detailní popis a příklady práce, které se Vám líbily. Návrh obvykle posíláme den před termínem a můžeme se případně domluvit na drobných úpravách.

Omezeni
Netetujeme těhotné ani kojící ženy, lidí s vážnějšími zdravotními problémy, lidí pod vlivem alkoholických a jiných omamných látek.

Barva
Tetujeme převážně černo-bílé motivy. Občas používáme jiné barvy pro zvýraznění menších objektů (o tom se můžeme domluvit individuálně).

Opravy a předělávky cizích prací
Většinou neděláme.

Co je nutno mít u sebe?
Je nutné mít u sebe osobní doklady k prokázání věku, jinak si vyhrazujeme právo zrušit vaši návštěvu. Před samotnou procedurou je také nutné podepsat prohlášení o svém zdravotním stavu.

Konzultace
Obvykle se na všem domlouváme přes Instagram nebo e-mail, ale pokud budete potřebovat osobní konzultaci, domluvíme se na termínu (konzultace je zdarma).

polar.tattooing@gmail.com